Letná súťaž s FRAIS

Leto je v plnom prúde a s nami si ho užijete ešte viac! Sexy pery, či dokonalá pleť? Letná súťaž s FRAIS vám prináša tri skvelé a hodnotné ceny pre tri výherkyne, a každá si sama vyberie, o ktorý zákrok má záujem. Modelácia a zväčšenie pier pre krásne plné, súmerné a zmyselné pery, Refresh pre hydratáciu a napnutie pier, alebo PRP Dracula terapia pre dokonalú regeneráciu pokožky. Vy súťažíte, vy si vyberáte. Stačí vyplniť registračný formulár a sem do komentu napísať, o ktorý zákrok máte záujem. Do súťaže sa môžete registrovať od 4.7. do 11.7.2022, kedy budú aj zverejnené výsledky žrebovania. Držíme palce a na výherkyne sa tešíme v Inštitúte zdravia a krásy FRAIS v Bratislave.

Kompletný štatút súťaže nájdete tu: Štatút súťaže

O čo súťažíte?

Modelácia a zväčšenie pier

Krásne plné zmyselné pery, dotvarovanie nerovností na perách alebo iných nedostatkov. Žiadne kačacie ústa, pri ktorých sa vám budú smiať.

Refresh pier

Refresh alebo rehydratácia pier je metóda, pri ktorej sa do pier veľmi tenkou ihlou vpichuje malá dávka kyseliny hyalurónovej, čím sa dosiahne lepšia hydratácia a napnutie tkaniva.

PRP – Dracula terapia

Ide sa o revolučnú metódu PRP (Platelet-Rich Plasma), teda liečba obohatenou krvnou plazmou, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok krvnej plazmy. Výhodou ošetrenia je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vlastnú krv a nie o cudzorodé látky.

Gratulujeme výhercom!

Gratulujeme výhercom Letnej súťaže s FRAIS!

Alexandra Miller vyhráva Modelácia pier kyselinou Hyalurónovou

Kristina Kissova vyhráva Modelácia pier kyselinou Hyalurónovou

Nina Durcova vyhráva Refresh pier